loading...

موسسه گنجینه سرزمین پارس

در غرب استان فارس و در فاصله 80 کیلومتری شهر شیراز در شهرستان سپیدان پیست اسکی و تلسی قرار گرفته که در جنوب ایران بی نظیر است، آن هم در این فاصله از مدار راس السرطان و عرض جغرافیایی که در چند ماه از ز

در غرب استان فارس و در فاصله 80 کیلومتری شهر شیراز در شهرستان سپیدان پیست اسکی و تلسی قرار گرفته که در جنوب ایران بی نظیر است، آن هم در این فاصله از مدار راس السرطان و عرض جغرافیایی که در چند ماه از زمستان دارای برف دائمی بوده و برای اسکی و ورزش های زمستانی بسیار مناسب است.

 

پیست اسکی شهرستان سپیدان در فصل زمستان جایگاه بسیار مناسبی برای جلب توریست از کشورهای حاشیه خلیج فارس و سایر گردشگرانی است که می خواهند بر روی مدار 30 درجه، اسکی را تجربه کنند. با احداث هتل، رستوران و تاسیسات موردنیاز ورزش اسکی، برای اقامت چند روزه ،این سایت ورزشی توسط بخش خصوصی در چند سال اخیر راه اندازی شده که باعث رونق بیشتر گردشگری زمستانی شهرستان سپیدان شده است. 

محسن سپهری منش بازدید : 469 یکشنبه 25 دی 1401 زمان : 6:27 نظرات (0)
ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
مؤسسة فرهنگی هنری گنجینة سرزمین پارس از مهرماه سال 1390، با دریافت مجوز رسمی از وزارت ارشاد اسلامی به شماره‌ثبت:1782 فعالیت خود را آغاز کرد هدف این مؤسسه رفع نیازهای آموزشی، پژوهشی و فرهنگی شهر شیراز، استان فارس و ایران اسلامی است.
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟